SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte fotografickému studiu BoysPlayNice pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek, newsletterů) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

1. KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCŮ

1.1. Správcem Vašich osobních údajů jsou fotografové: MgA. Jakub Skokan, IČ: 87160927, se sídlem Boční 298, Kuchařovice, okr. Znojmo, PSČ 669 02, a MgA. Martin Tůma, IČ: 75244292, se sídlem Slezská 703, Rožnov pod Radhoštěm, PSČ 756 61(dále společně jen jako „správce").

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování BoysPlayNice Photography & Concept, Šmeralova 358/19, Praha 7, 170 00, adresa elektronické pošty jakub@boysplaynice.com, martin@boysplaynice.com, telefon +420 737 387 321.

1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

2. ZÁKONNOST ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení").

3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1.  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení zejména v podobě newsletterů a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4. DOBA UCHOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, činí období od udělení Vašeho souhlasu se zpracováním až do jeho odvolání pro tento účel zpracování. 

5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující v souladu s pokyny správce marketingové případně i jiné související služby pro správce (zpracovatelé osobních údajů).

5.2. Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete odvolat kliknutím na hypertextový odkaz uvedený v každé zprávě obchodního sdělení (newsletteru) zasílané správcem nebo napsáním zprávy elektronickou poštou na jednu z adres správce: jakub@boysplaynice.com nebo martin@boysplaynice.com.

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

6.5. Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

 

BoysPlayNice Photography & Concept