MEDIA SERVICE

Studio BoysPlayNice se specializuje na fotografii architektury a její mediální prezentaci. O architektonických realizacích informujeme média zaměřená na architekturu, design a lifestyle v České republice a zahraničí. Fotografické služby a mediální servis nabízíme architektům, designérům i dodavatelům staveb a interiérových realizací. 

 

FOTOGRAFIE

Realizaci prezentujeme obrazovým setem 15–25 snímků v reprezentativní kvalitě pro web i tisk. Na individuální charakter každého projektu reagujeme výjimečným fotografickým zpracováním. V obrazové prezentaci architektury se řadíme na světovou úroveň.

PRESS KIT

Architektům nabízíme podklady k sestavení informačně hodnotné zprávy, která odpovídá na typické potřeby redakcí. Kvalitní presskit usnadňuje mediální komunikaci, zvyšuje publicitu a sledovanost projektu. 

STRATEGIE

Mediální strategii volíme podle charakteru realizace a preferencí klienta.

Projekt rozesíláme na tištěné časopisy, weby a freelance redaktory. Cílíme na média s vysokou úrovní a celosvětovou sledovaností. Projekty vkládáme na architektonické profily architizer, architonic, divisare, archilovers, archello. Sledujeme ediční plány časopisů a vydavatelství. 

BENEFIT

Klient je o publikování projektu pravidelně informován. Po ukončení mediálního šíření předáváme kompletní přehled publikování. Projekt nadále držíme v aktivní databázi. U každého projektu ve- deme archiv významných online a tištěných článků. 

Věříme, že pravidelná přítomnost české a slovenské architektury v zahraničních médiích podporuje její obraz ve světovém kontextu.

Pro bližší informace k fotografickým službám a mediálnímu servisu kontaktujte Vendulu Tůmovou - vendula@boysplaynice.com

 

Mediální pokrytí projektu Kostel sv. Václava / Architekt: ATELIER ŠTĚPÁN

Online publikace: 55
Print publikace: 6

Media: Azure, Dezeen, Designmilk, Dolce Vita, ERA21, Mark, Yatzer,…

Mediální pokrytí projektu Štajnhaus / Architekt: ORA

Online publikace: 46
Print publikace: 11

Media: Azure, Dezeen, Dolce Vita, Interior design, The Spaces, Wall Street Journal, Yatzer,…